5 bylinek pro větší vášeň. Které bylinky slouží jako afrodiziakum?

afrodiziakum zazvor

Pokud toužíte nebo potřebujete vylepšit váš sexuální život a dodat mu novou vášeň, zapomeňte na „zázračné“ a srdce ohrožující tabletky a vyzkoušejte bylinky (afrodiziakum), které povzbuzují sexuální vzrušení a libido.

  1. Kotvičník zemní

Kotvičník zvyšuje hladinu testosteronu a estrogenů, tedy mužských i ženských pohlavních hormonů v krvi. U žen navíc zvyšuje plodnost, podporuje dozrávání vajíček. U mužů zlepšuje potenci a plodnost, ovlivňuje množství spermií. Látky z kotvičníku působí také proti diabetu II. typu a zvětšení prostaty. Obě tato onemocnění u mužů způsobují problémy s erekcí.

  1. Zázvor

Prohřívá a prokrvuje organismus, proto je jako afrodiziakum velmi účinný. Nápoj z tohoto kořene opravdu dokáže zázraky. 1 lžičku nastrouhaného zázvoru, ½ lžičky skořice, 4 roztlučené hřebíčky, špetku kajenského pepře a muškátového oříšku přelijte 4 decilitry vroucí vody a oslaďte 1 lžičkou medu… A výsledek je zaručený!

  1. Maralí kořen

Podporuje funkci mužských i ženských pohlavních žláz. Je proto ideální, pokud jej užívají muži i ženy současně. Má silné afrodiziakální účinky (je to silné afrodiziakum) a užívá se formou tinktury. Zalijete 50 gramů kořene půl litrem 40% alkoholu, necháte louhovat 3 týdny, poté přefiltrujete a užívejte 3x denně 30 kapek před jídlem.

  1. Vrba úzkolistá

Je nazývána též „bylinka vnitřního žáru“. Pozitivně působí na prostatu, a to bez vedlejších účinků. Právě potíže s prostatou často ovlivňují kvalitu sexu u mužů. Z listů vrby si můžete připravit nálev nebo odvar, ale mnohem větší účinek má tinktura z byliny.

  1. Škornice šípolistá

Říká se jí také „kozličník“, podle podobnosti s náruživostí známou u kozlů. Výrazně prodlužuje délku erekce. Flavonoid icariin, který bylinka obsahuje, zvyšuje propustnost cév a usnadňuje průtok krve do penisu. Také stimuluje tvorbu pohlavních hormonů.

Další bylinky, které lze použít jako afrodiziakum najdete zde.

bylinkopedie koupit bylinky a produkty

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here