Bylinky na celulitidu

Krásně jemná pokožka bez nevzhledných dolíčků je snem každé ženy. Celulitida však netrápí jen ženy s vyšší váhou nebo ženy v pozdějším věku. Bohužel se s ní můžeme setkat na všech částech těla, nejčastěji na pažích, hýždích a stehnech a to v každém věku a bez ohledu na váhu. Celulitida se dá odstranit pomocí masáží, které se provádí speciálními oleji a mastmi s výtažky z bylin.

Zatočte s nevzhlednou pokožkou co nejdříve pomocí bylinek na celulitidu. Na Bylinkopedii, internetovém magazínu se zaměřením na bylinky, pro vás máme osvědčené bylinky, které regulují vznik nové celulitidy, ozdravují již postihnutou tkáň a regenerují pokožku do hloubky. Bylinky jsou vhodné jak ve formě mastí, tinktur, obkladů či odvarů, ale také jako směs s přírodními oleji, které napomáhají odstraňovat celulitidu.

Bylinky jsou známé svými léčivými účinky dlouhá staletí. Naučte se využívat jejich léčbu i vy. Na Bylinkopedii pro vás máme spoustu užitečných rad a tipů, jak bylinky a léčivé rostliny zpracovat. Přidejte si nás na své sociální sítě a mějte vždy přehled o tom, které bylinky jsou vhodné pro nejrůznější nemoci a zdravotní problémy.

Pueraria Mirifica

Pueraria Mirifica

Pueraria Mirifica je známá také jako kwao krua. Tato rostlina je hojně používána v Thajsku pro své léčebné účely – a to již po mnoho let. Užívá se zejména jako ženský hormonový přípravek. Studie, které...
Břečťan popínavý

Břečťan popínavý

Česky:   Břečťan popínavý Latinsky: Hedera helix Slovensky: Brečtan popínavý Břečťan popínavý je rostlina, která působí převážně jako zakrývací a stínící rostlina. Ovšem i u něj můžeme nalézt léčivé účinky. Léčivé účinky Pomáhá při popálení sluncem. Odstraňuje celulitidu. Léčí pohmožděniny. Pomáhá...

Nejčtenější

Bylinky v těhotenství: Které jsou vhodné a kdy je užívat?

Je používání bylinek v těhotenství bezpečné? Na tuto otázku není vůbec snadné odpovědět. Celá řada bylinek se těhotným ženám vyloženě nedoporučuje. Na internetu najdete na některých těhotenských portálech dokonce i varování, aby nastávající maminky bylinky nepoužívaly. Ovšem...
bylinky na žaludek, trávení a pálení žáhy

Bylinky na žaludek: 21 léčivek, které vám pomohou!

Dobré trávení je základem zdraví každého z nás. Ovšem na tenhle fakt často zapomínáme, zvlášť když máme před sebou hory jídla, a opět si ho připomínáme, až když se tělo samo ozve. Naštěstí i zde můžeme nabídnout přírodní pomoc a doporučit tyto bylinky na žaludek.
bylinky na cholesterol

Vysoký cholesterol? Zkuste tyto bylinky pro jeho okamžité snížení!

Taky vám už doktor řekl, že si máte dávat pozor na cholesterol? Nejste v tom samu, zvýšená hladina cholesterolu je častým problémem dnešní populace. Ale jak už to na Bylinkopedii bývá, i pro cholesterol máme odpověď!
Bylinky na nervy

21 bylinek na nervy: Uklidněte si organismus přírodní cestou!

Potřebujete na chvíli vypnout? Uklidnit se? Zbavit se stresu? Zkuste využít sílu přírody, která – jako vždy – myslí na všechno, a tak dokáže pomoci i v případě, kdy jste rozhození, ať už z jakéhokoliv důvodu!

11 bylinek na poruchy erekce, její podporu a jiné sexuální problémy!

Podle odhadů má polovina všech mužů nad 40 let problémy s erekcí. Ačkoliv to může být (a často je) choulostivé téma, není se za co stydět. Je to zdravotní problém jako každý jiný a rozhodně nijak...