Bylinky na dyspepsii

Problémy se správnou funkcí zažívání trpí velké množství dospívající a dospělé populace. Dyspepsie je souhrnné označení pro trávicí obtíže, spojené s plností v břiše, plynatostí, nevolností, zvracení, zácpou nebo průjem. Nastartujte při těchto potížích správnou činnost svého zažívání pomocí užívání správných bylinek.

Na Bylinkopedii, internetovém magazínu o léčivých bylinkách, máme pro vás souhrn všech druhů bylinek, které mají pozitivní vliv při léčbě dyspepsie. Pomůžeme vám připravit správnou směs pro zažívací potíže, ať už ve formě čajů, odvarů, tinktur nebo jako správné použití kořenících přípravků do vašich jídel.

Bylinky, jako osvědčené přírodní produkty jsou odpradávna používány ve farmaceutickém světě, kde se jejich léčivé účinky přidávají do léčiv na dyspepsii. Naučte se používat bylinky při léčbě dyspepsieBylinky nezatěžují organismus, mají blahodárný vliv na vaše zdraví a jsou lehce stravitelné. Přidejte si Bylinkopedii na své sociální sítě a mějte tak vždy přehled o tom, které léčivky vám pomohou při léčbě zdravotních problémů.

andělika lékařská

Andělika lékařská

Česky: Andělika lékařská Latinsky: Archangelica officinalis Slovensky:  archangelica lekárska Andělika je dvouletá rostlina, jejíž latinské jméno je odvozeno od slova archangelus, které v překladu znamená archanděl. Léčivé účinky Tlumí nadýmání. Navozuje pozitivní náladu. Pomáhá při dispepsii. Pomáhá při zahlenění dýchacích cest. Pomáhá...

Nejčtenější

Bylinky v těhotenství: Které jsou vhodné a kdy je užívat?

Je používání bylinek v těhotenství bezpečné? Na tuto otázku není vůbec snadné odpovědět. Celá řada bylinek se těhotným ženám vyloženě nedoporučuje. Na internetu najdete na některých těhotenských portálech dokonce i varování, aby nastávající maminky bylinky nepoužívaly. Ovšem...
bylinky na žaludek, trávení a pálení žáhy

Bylinky na žaludek: 21 léčivek, které vám pomohou!

Dobré trávení je základem zdraví každého z nás. Ovšem na tenhle fakt často zapomínáme, zvlášť když máme před sebou hory jídla, a opět si ho připomínáme, až když se tělo samo ozve. Naštěstí i zde můžeme nabídnout přírodní pomoc a doporučit tyto bylinky na žaludek.
bylinky na cholesterol

Vysoký cholesterol? Zkuste tyto bylinky pro jeho okamžité snížení!

Taky vám už doktor řekl, že si máte dávat pozor na cholesterol? Nejste v tom samu, zvýšená hladina cholesterolu je častým problémem dnešní populace. Ale jak už to na Bylinkopedii bývá, i pro cholesterol máme odpověď!
Bylinky na nervy

21 bylinek na nervy: Uklidněte si organismus přírodní cestou!

Potřebujete na chvíli vypnout? Uklidnit se? Zbavit se stresu? Zkuste využít sílu přírody, která – jako vždy – myslí na všechno, a tak dokáže pomoci i v případě, kdy jste rozhození, ať už z jakéhokoliv důvodu!

11 bylinek na poruchy erekce, její podporu a jiné sexuální problémy!

Podle odhadů má polovina všech mužů nad 40 let problémy s erekcí. Ačkoliv to může být (a často je) choulostivé téma, není se za co stydět. Je to zdravotní problém jako každý jiný a rozhodně nijak...