Bylinky na nízký krevní tlak

Nízký krevní tlak vzniká vlivem několika faktorů, například kardiovaskulárními, neurologickými a jinými problémy a zapříčiňuje mžitky před očima, točení hlavy, mdloby, nevolnost a rozostřené vidění. Dlouhodobý nízký krevní tlak vyvolává pocit únavy. Odstraňte šetrnou metodou nízký krevní tlak pomocí přírodních léčiv, jako jsou bylinky.

Na Bylinkopedii, magazínu se zaměřením na bylinky, jsme pro vás připravili seznam všech druhů bylinek a léčivých rostlin, které mají pozitivní vliv na léčbu nízkého krevního tlaku. Bylinky na nízký tlak přirozenou cestou pomáhají k jeho regulaci, přitom jsou k tělu šetrné. Bylinky pro léčbu nízkého krevního tlaku se používají i ve farmaceutickém průmyslu, dají se dobře kombinovat s ostatními léky a nemají vedlejší účinky.

Naučte se připravit léčivý čaj, odvar nebo jiné léčivé metody, které odstraní nízký krevní tlak. Bylinkopedie je vaším online rádcem pro léčbu nejrůznějších zdravotních potíží, léčby nízkého krevního tlaku nebo sezónních chřipek a nachlazení. Přidejte si nás na sociální sítě a mějte pravidelně přehled o tom, které bylinky jsou aktuálně pro vaše tělo potřebné.

Puškvorec obecný

Puškvorec obecný

Puškvorec obecný je vytrvalá bylina rostoucí u řek s hojným kosmetickým a lékařským využitím, především v oblasti zažívání. Česky:  Puškvorec obecný Latinsky:   Acorus calamus Slovensky:   Puškvorec obyčajný   Léčivé účinky Vyvolává pocení. Má mírně močopudné účinky. Podporuje žaludeční trávení. Pomáhá...
rozmarýn lékařský

Rozmarýn lékařský

Rozmarýn, léčivá rostlina i nezaměnitelně vonící koření. Patří mezi nejoblíbenější středomořské koření, využívané je zejména v Itálii. Česky:   Rozmarýn lékařský Latinsky:  Rosmarinus officinalis Slovensky: Rozmarín lekársky   Léčivé účinky Uklidňuje. Zvyšuje koncentraci. Pomáhá zvýšit krevní tlak. Zlepšuje krevní oběh. Pomáhá prokrvovat...