Bylinky na žloutenku

Žloutenka se klinicky projevuje zežloutnutím kůže, sliznic, očního bělma a ostatních tkání. Všechno je způsobeno zvýšenou koncentrací žlučového barviva v krevní plazmě. Je hlavním symptomem pro záněty jater a hepatitidy. Vyskytuje se i u dalších nemocí, jako je žlutá zimnice. Žloutenka vyžaduje specifickou léčbu, která může být posílena bylinkami. Právě přírodní medicína je výborný prostředek pro doléčení nebo současná léčba s moderní medicínou.

Bylinky na žloutenku jsou velmi účinným lékem. Na Bylinkopedii, internetovém magazínu o bylinkách, najdete všechny bylinky a léčivé rostliny, které mají pozitivní vliv na léčbu žloutenky. Bylinky se spolu skvěle kombinují, proto se snadno praví odvar, čaje, tinktury a další léčivé prostředky, pro léčbu žloutenky.

Bylinkopedie je na sociálních sítích. Přidejte si jí ještě dnes a mějte po ruce svého online přírodního lékaře, který vám vždy pomůže s léčbou nejrůznějších civilizačních chorob a onemocnění. Bylinky se dobře kombinují s moderní medicínou nebo jsou využívány jako hlavní léčba v přírodní medicíně. Bylinky nezatěžují organismus, jsou dobře snášené i citlivými jedinci a nemají vedlejší účinky.

mochna nátržník

Mochna nátržník

Česky:   Mochna nátržník Latinsky:  Potentilla erecta Slovensky:   Nátržník vzpriamený Léčivé účinky používá se při léčbě úplavice léčí některé druhy žloutenky napomáhá zastavit krvácení usnadňuje hojení střevních zánětů zmírňuje menstruační bolesti používá se k výplachům při krvácení z nosu ...
Bříza bělokorá

Bříza bělokorá

Česky:   Bříza bělokorá Latinsky:  Betula pendula Slovensky:  Breza previsnutá Bříza bělokorá je listnatá dřevina z čeledi břízovitých. Je to nejhojnější druh břízy vyskytující se v Evropě. Léčivé účinky Pomáhá jako diuretický prostředek. Pomáhá při onemocnění kůže. Skvěle detoxikuje. Používá se jako přípravek...

Nejčtenější

Bylinky v těhotenství: Které jsou vhodné a kdy je užívat?

Je používání bylinek v těhotenství bezpečné? Na tuto otázku není vůbec snadné odpovědět. Celá řada bylinek se těhotným ženám vyloženě nedoporučuje. Na internetu najdete na některých těhotenských portálech dokonce i varování, aby nastávající maminky bylinky nepoužívaly. Ovšem...
bylinky na žaludek, trávení a pálení žáhy

Bylinky na žaludek: 21 léčivek, které vám pomohou!

Dobré trávení je základem zdraví každého z nás. Ovšem na tenhle fakt často zapomínáme, zvlášť když máme před sebou hory jídla, a opět si ho připomínáme, až když se tělo samo ozve. Naštěstí i zde můžeme nabídnout přírodní pomoc a doporučit tyto bylinky na žaludek.
bylinky na cholesterol

Vysoký cholesterol? Zkuste tyto bylinky pro jeho okamžité snížení!

Taky vám už doktor řekl, že si máte dávat pozor na cholesterol? Nejste v tom samu, zvýšená hladina cholesterolu je častým problémem dnešní populace. Ale jak už to na Bylinkopedii bývá, i pro cholesterol máme odpověď!
Bylinky na nervy

21 bylinek na nervy: Uklidněte si organismus přírodní cestou!

Potřebujete na chvíli vypnout? Uklidnit se? Zbavit se stresu? Zkuste využít sílu přírody, která – jako vždy – myslí na všechno, a tak dokáže pomoci i v případě, kdy jste rozhození, ať už z jakéhokoliv důvodu!

11 bylinek na poruchy erekce, její podporu a jiné sexuální problémy!

Podle odhadů má polovina všech mužů nad 40 let problémy s erekcí. Ačkoliv to může být (a často je) choulostivé téma, není se za co stydět. Je to zdravotní problém jako každý jiný a rozhodně nijak...