Bylinky jako repelent proti hmyzu

Repelent proti hmyzu – Databáze bylinek, ze kterých lze udělat repelent proti hmyzu. V letních měsících nejčastěji proti komárům. Přehled bylinek a informace o nich.

Chystáte se k vodě, potřebujete ochránit domácí mazlíčky proti klíšťatům na procházce nebo chcete ochránit své nejmenší od bodavého hmyzu? Na Bylinkopedii jsme pro vás připravili seznam všech druhů bylinek a rostlin, které mají blahodárný účinek jako repelent. Byliny jsou odpradávna používány všemi kulturami a my pro vás máme připravený seznam všech druhů bylinek, které se běžně používají v našich krajích, a proto mají velký repelentní účinek.

Bylinky jako repelent proti hmyzu ocení všichni ti, kteří se hojně pohybují v přírodě nebo potřebují ochránit doma proti bodavému hmyzu. Bylinky jsou osvědčenými, léty prověřenými rostlinami, které mají velmi blahodárný účinek v boji s dotěrným hmyzem.

Na Bylinkopedii jsme pro vás připravili seznam všech druhů bylinek, které vám napomůžou s ochranou proti hmyzu. Byliny jsou velmi šetrné k organismu, proto se většina přírodních léků, jako jsou čaje, tinktury, odvary či masti, vhodné i pro děti, kojící a těhotné ženy. Přidejte si Bylinkopedii na sociální sítě a mějte tak vždy dokonalý přehled o tom, kterou bylinku použít pro své zdravotní problémy nebo jako další lék při léčbě závažných onemocnění.

skořice

Skořicovník cejlonský – skořice

Skořice alias Skořicovník cejlonský (Cinnamomum zeylanicum, C. cesia) patří mezi poměrně časté koření v naší kuchyni. Možná jste ale nevěděli, jaké má léčivé účinky a na co všechno je možné ji využít. Česky: Skořicovník cejlonský Latinsky:   Cinnamomum zeylanicum Slovensky: škoricovník...