Potíže s ledvinami můžete léčit bylinkami, úpravou stravy a reflexní terapií

To, že máte nemocné ledviny, obvykle poznáte z příznaků, které byste možná nečekali. Je to například kovová pachuť v ústech, suchá pokožka, potíže s močením (musíte jít na záchod více jak 2x během noci), či neobvyklá únava. Než začnete ledviny léčit pomocí léků, které by je mohly navíc dále zatěžovat, zkuste bylinkovou léčbu, úpravu jídelníčku a reflexní masáže. Bylinky na ledvinové potíže Nejlepší čaj na ledvinové potíže vyrobíte z 1 dílu celíku zlatobýlu, 1 dílu přesličky rolní, 1 dílu rdesna ptačího a 1 dílu truskavce. Čaj užívejte 3x denně až po dobu 2 měsíců. Kromě tohoto osvědčeného čaje můžete zkusit ještě čaje z následujících bylinek: kokoška pastuší tobolka, bříza, šípek a mateřídouška, a to buď jednotlivě, nebo kombinováním bylin. Úprava jídelníčku Potraviny, které jsou vhodné při onemocnění ledvin, jsou: zelí, ořechový olej, pórek, oves (ovesná kaše, ovesné vločky) a celer. Naopak zcela nevhodné jsou: přesolená jídla, sýry, brambory, papriky a rajčata, červená řepa, tropické ovoce a džusy, masové konzervy, uzeniny, slanina, vnitřnosti, kyselé okurky, kyselé zelí, veškerá zelenina nakládaná v soli, polévkové koření, hotové polévky, slané pečivo, sardelová pasta, pepř, nové koření, tymián. Důležité je dodržovat pitný režim, tj. nepít ani málo (méně než 1 litr denně), ani příliš mnoho (nad 3 litry denně), obojí totiž ledviny neúměrně zatěžuje. Masáže reflexních plošek ledvin Reflexní body najdeme na chodidlech a uších. Pro ledviny je nejvhodnější bod na chodidle, který najdeme přesně uprostřed chodidla; je spíše podlouhlý a rovnoběžný s chodidlem. Na obrázku je to bod č. 8. Tento bod masírujeme alespoň 2x denně po dobu 5 minut.   bylinkopedie koupit bylinky a produkty

Každý den můžete do své e-mailové schránky zdarma dostávat přehled aktuálních článků
Loading
Sticky
Popis:

Známí čeští biohackeři z codeoflife.cz pro tento eshop vybírají nejzajímavější produkty, které sami používají. Pokud si přečtete články či studie o konkrétním doplňku a nevíte, zda-li jsou validní a doplněk skutečně efektivní, nebo kterou značku si vybrat, tak uplife.cz už tímto zkoumáním prošel a vybral za vás. Uplife pro vás vybírá to, co opravdu funguje z přehlceného trhu s doplňky stravy.
 

nabídka produktů

 

Sticky
Popis:

Specializovaný internetový obchod na prodej čerpadel a čerpací techniky. Ponorná čerpadla, čerpadla do studní a vrtů, oběhová čerpadla, kalová čerpadla, domácí vodárny. Nádrže na vodu, zavlažovací technika. Návrhy čerpadel a řešení na míru.
 

nabídka produktů

 

Sticky
Popis:

Ošatka.cz je to pravé místo pro nákupy poctivých potravin od prověřených dodavatelů a inspirací pro zdravé vaření a pečení. V našem sortimentu myslíme na vegetariány, vegany, bezlepkáře i vyznavače raw food. Rozmazlujeme přírodní kosmetikou bez přidané chemie a vybavíme domov produkty pro ekologickou domácnost.
 

nabídka produktů

 

Sticky
Popis:

Jsme vaše zdravá výživa na internetu. Kvalita je u nás na prvním místě. Produkty jako ořechy, sušené ovoce, semínka nebo směsi vyrábíme pod svou vlastní značkou NUTSMAN, ale také vám přinášíme potraviny od Českých a zahraničních výrobců. Vše skladem, rychlá expedice, výhodné ceny, ekologické balení a osobní přístup - to je NUTSMAN
 

nabídka produktů

 

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here