Připravte své tělo na jaro včas. Přírodní cestou

jaro

Pokud vás sluneční paprsky táhnou na toulky zasněženou přírodou, vyrazte za nimi. Nasajte do sebe vitamín D, který je pro naše tělo důležitým prvkem. Než se vrátíte ze svých zimních radovánek, bude zde jaro.

Zítra je pozdě začněte dnes

S jarními měsíci máme spojeno několik příjemných událostí jako Velikonoce, vynášení Morany, jarní rovnodennost a konečně více času stráveného mimo náš domov. To s sebou nese i jistá úskalí v podobě jarních depresí a únavy. My vám poradíme, jak na ně vyzrát.

Důležité je začít brzo. Dostatečně dopředu přepněte tělo do jarního režimu a probuďte jej ze zimního spánku. Na tu správnou vlnu vás dostane pravidelné pojídání ovoce a zeleniny. Problém může nastat ve chvíli, kdy nemáte ověřeného dodavatele a musíte se spokojit s „chemickou přehlídkou“ v supermarketu.

Doplňte zásoby vitamínů

Zde nastává otázka či nezvolit vitamínový doplněk na přírodní bázi obsahující vitamín C, který je základním stavebním kamenem pro naši imunitu. Další potřebné minerály a enzymy můžete dodat svému tělo za pomoci hrušky, o jejích účincích jsme vás informovali v nedávném článku.

Pokud sáhneme do kategorie zeleniny pak v tomto období nejlépe poslouží kořenová zelenina. Vývar, pomazánky nebo jejich syrová podoba nám dodají energii a odplaví zimní kóma. Doplňte svůj denní režim o detoxikační bylinné čaje. Opět nás dostanou do pohody a zjednoduší nám přechod ze zimy do jara.

Když čaj, tak jedině ze správných bylin

Čaje vyhledávejte s obsahem ženšenu, třapatky nachové nebo klanoprašky čínské. Větší očistné a detoxikační kůry vždy konzultujte se specialistou. Doporučí vám bylinky, které odpovídají vašemu zdravotnímu stavu.

Způsobů, jak zvládnou jaro (jarní únavu) je mnoho, my jsme vám přinesli několik rad jak na to. Posledním tipem je pravidelný pohyb na čerstvém vzduch a dostatek odpočinku.

bylinkopedie koupit bylinky a produkty

Každý den můžete do své e-mailové schránky zdarma dostávat přehled aktuálních článků
Loading
Sticky
Popis:

Známí čeští biohackeři z codeoflife.cz pro tento eshop vybírají nejzajímavější produkty, které sami používají. Pokud si přečtete články či studie o konkrétním doplňku a nevíte, zda-li jsou validní a doplněk skutečně efektivní, nebo kterou značku si vybrat, tak uplife.cz už tímto zkoumáním prošel a vybral za vás. Uplife pro vás vybírá to, co opravdu funguje z přehlceného trhu s doplňky stravy.
 

nabídka produktů

 

Sticky
Popis:

Specializovaný internetový obchod na prodej čerpadel a čerpací techniky. Ponorná čerpadla, čerpadla do studní a vrtů, oběhová čerpadla, kalová čerpadla, domácí vodárny. Nádrže na vodu, zavlažovací technika. Návrhy čerpadel a řešení na míru.
 

nabídka produktů

 

Sticky
Popis:

Ošatka.cz je to pravé místo pro nákupy poctivých potravin od prověřených dodavatelů a inspirací pro zdravé vaření a pečení. V našem sortimentu myslíme na vegetariány, vegany, bezlepkáře i vyznavače raw food. Rozmazlujeme přírodní kosmetikou bez přidané chemie a vybavíme domov produkty pro ekologickou domácnost.
 

nabídka produktů

 

Sticky
Popis:

Jsme vaše zdravá výživa na internetu. Kvalita je u nás na prvním místě. Produkty jako ořechy, sušené ovoce, semínka nebo směsi vyrábíme pod svou vlastní značkou NUTSMAN, ale také vám přinášíme potraviny od Českých a zahraničních výrobců. Vše skladem, rychlá expedice, výhodné ceny, ekologické balení a osobní přístup - to je NUTSMAN
 

nabídka produktů

 

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here