Bylinky proti vysokému krevnímu tlaku

Velké množství obyvatel České republiky trpí vysokým krevním tlakem. Když mluvíme o jakémkoli zdravotním problému, je důležité, aby se situace nějakým způsobem sledovala. Může být velmi užitečné spolupracovat s lékařem, abyste sledovali statistiku svého krevního tlaku, i když nemáte zájem o léky.

Monitorování krevního tlaku

  • Tlak 120/80 nebo nižší je považován za normální.
  • Tlak v rozmezí 120/80 – 139/89 se považuje za tlak, který předchází vysokému krevnímu tlaku.
  • Hodnota 140/90 a vyšší je považována za vysoký krevní tlak.

Ať už užíváte léky nebo se jim raději vyhýbáte, nikdy není v pořádku nic dělat. Doplňky stravy mohou podporovat tlak oběma způsoby a vědět, jaké jsou vaše možnosti, může být opravdu užitečné. Kromě typických rad, že je vhodné začlenit do svého života nějaký pohyb a snížit příjem soli, existují i nějaké bylinky, které mohou pomoci.

Bylinky na vysoký krevní tlak

  1. Diuretické byliny – jedním z nejčastějších (a lékařských) řešení pro vysoký krevní tlak je uvolnění tohoto tlaku ve vašich buňkách. Když zadržujete vodu, dochází k tlaku na vaše krevní cévy, což způsobuje, že krevní tlak stoupá. Jedná se o několik běžných diuretik, které můžete přidat do svého jídla nebo si z nich pravidelně dělat čaj:
  1. Hypotenzní byliny – různé studie ukázaly, že následující bylinky a přípravky z nich snižují hladinu krevního tlaku. Používejte je s opatrností, pokud již užíváte léky (abyste zajistili, že krevní tlak neklesne nevhodně).

 

bylinkopedie koupit bylinky a produkty

 

Každý den můžete do své e-mailové schránky zdarma dostávat přehled aktuálních článků
Loading
Sticky
Popis:

Známí čeští biohackeři z codeoflife.cz pro tento eshop vybírají nejzajímavější produkty, které sami používají. Pokud si přečtete články či studie o konkrétním doplňku a nevíte, zda-li jsou validní a doplněk skutečně efektivní, nebo kterou značku si vybrat, tak uplife.cz už tímto zkoumáním prošel a vybral za vás. Uplife pro vás vybírá to, co opravdu funguje z přehlceného trhu s doplňky stravy.
 

nabídka produktů

 

Sticky
Popis:

Specializovaný internetový obchod na prodej čerpadel a čerpací techniky. Ponorná čerpadla, čerpadla do studní a vrtů, oběhová čerpadla, kalová čerpadla, domácí vodárny. Nádrže na vodu, zavlažovací technika. Návrhy čerpadel a řešení na míru.
 

nabídka produktů

 

Sticky
Popis:

Ošatka.cz je to pravé místo pro nákupy poctivých potravin od prověřených dodavatelů a inspirací pro zdravé vaření a pečení. V našem sortimentu myslíme na vegetariány, vegany, bezlepkáře i vyznavače raw food. Rozmazlujeme přírodní kosmetikou bez přidané chemie a vybavíme domov produkty pro ekologickou domácnost.
 

nabídka produktů

 

Sticky
Popis:

Jsme vaše zdravá výživa na internetu. Kvalita je u nás na prvním místě. Produkty jako ořechy, sušené ovoce, semínka nebo směsi vyrábíme pod svou vlastní značkou NUTSMAN, ale také vám přinášíme potraviny od Českých a zahraničních výrobců. Vše skladem, rychlá expedice, výhodné ceny, ekologické balení a osobní přístup - to je NUTSMAN
 

nabídka produktů

 

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here