Bylinky pro lepší sex aneb Jak vylepšit intimní zážitky?

Bylinky opravdu mohou vylepšit všechny stránky vašeho života, tak proč nezkusit vylepšit vaše intimní zážitky (sex)? Nezapomeňte však, že byste měli vždy použít stejné bylinky oba partneři, aby souznění bylo dokonalé.

Bylinky jako afrodiziakum

Jako afrodiziakum (prostředek pro zvýšení sexuální touhy) můžete zkusit následující bylinky: rozmarýn, yzop, bazalku, celer, mátu, z koření pak vanilku, kardamom, zázvor a skořici. A jak si připravit bylinkový nápoj nebo pokrm? Z rozmarýnu je nejlepší rozmarýnové víno. Návod na jeho přípravu jsme vám již přinesli v jiném článku, ale zjednodušeně zní takto: Do litru červeného vína naložte pár snítek rozmarýnu, nechte asi 14 dní louhovat, pak přeceďte a uchovávejte na tmavém chladném místě. Používejte podle potřeby, nejlépe jednu skleničku pro oba partnery po večeři. Milování bude na spadnutí.

yzopu můžete vyrobit bílé yzopové víno. Postup je prakticky stejný jako u předchozího, jen při výrobě použijte kvalitní bílé víno. Pijte skleničku po večeři a můžete se těšit na milostný zážitek, který by se měl dostavit asi tak za 2 hodiny. Bazalka kromě jiných vlastností podporuje i činnost pohlavních orgánů. Jakékoliv jídlo s bazalkou vám vytvoří kouzelný večer. Pokud chcete účinky bazalky ještě znásobit, vyrobte si bazalkové kapky. Lístky bazalky naložte do 60%ního lihu, nechte 14 dní louhovat, denně protřepávejte, poté sceďte a pro dosažení optimálních účinků užívají oba partneři 30 kapek 3x denně.

Celer můžeme konzumovat jak v syrovém stavu, tak vařený nebo pečený. V syrovém stavu má samozřejmě největší účinek pro lepší sex. Stačí z celeru vylisovat šťávu a tu denně popíjet. Vařený či pečený celer je chutný obalený, nebo jako přísada do salátů či pomazánek, či v polévkách. Máta je velmi silné afrodiziakum, používá se odpradávna k léčení frigidity u žen a impotence u mužů. Můžete samozřejmě popíjet oblíbené mojito, ale my doporučujeme vyrobit si mátový likér. Mátu naložíme do 60%ního lihu nebo slivovice, necháme 14 dní stát, občas protřepeme. Poté scedíme a pijeme malého panáka večer. Cca za hodinu se můžete těšit na oboustranně příjemnou večerní aktivitu. O koření pro zvýšení sexuální touhy vám povíme zase příště. bylinkopedie koupit bylinky a produkty

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here