Stop lámavým konečkům vlasů. Mějte zdravé vlasy díky bylinkám

bez na zdrave vlasy

Ráda byste měla silné a zdravé vlasy, ale jejich konečky vypadají stále zplihle a roztřepaně? Vyzkoušejte naše tipy a svou hřívu si oplachujte těmi nejlepšími bylinkovými přípravky.

Existují bylinky, které způsobí menší suchost vašich vlasů. Nejde ale trvalé řešení. Hlavní je používat méně detergentů a vlasových doplňků na chemické bázi. Také co nejméně tepla z fénů a vlasových žehliček kvalitě vlasů také výrazně pomůže.

  • Kořen lopuchu v prodejnách se zdravou výživou

Kořen lopuchu většího je nezbytný pro správné a efektivní ošetření lámavých a suchých vlasů. Je také užitečný pro více druhů nemocí. Lopuchový kořen je dostupný v bylinkových obchodech či prodejnách se zdravou výživou.

Vlasům přináší spoustu výhod. Je dobrý jako lék na problémy kůže. Kromě toho pomáhá urychlit uzdravení suchých vlasů i suché pokožky hlavy. Kostival rychle roste, proto jej můžete sklízet mnohokrát za celou vegetační dobu. A nejenže pomůže suchým vlasům, hlavně vás zbaví lámavosti jejich konečků!

Krásně voní, ale poskytuje toho mnohem víc než jen krásnou vůni. Použijte jej ve svém bylinném vlasovém šamponu a získáte osvěžující výsledek. Abyste měli zásobu bezových květů po celý rok, květy si můžete zamrazit nebo si připravit zásobu šamponu na celý rok dopředu.

Má úžasnou schopnost zvlhčovat a zjemňovat vlasy, což z něj činí jasnou volbu právě pro namáhané a přesušené vlasy, které se často a zbytečně lámou, nevzhledně vypadají a třepí se. Stejně dobře dokáže proskurník pečovat také o zanícenou pokožku hlavy.

Uklidňující a silně působící šalvěj je užitečná pro přípravu různých vlasových oplachů pro suché vlasy a suchou pokožku hlavy. Odvar jemně vmasírujte do pokožky hlavy a do vlasů, aby vlasy získaly lesk, který jim chybí.

bylinkopedie koupit bylinky a produkty

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here