Nemůžete otěhotnět? Zkuste sílu bylinek!

jak otehotnet tehotensky test

Pokud se chystáte na miminko (a hledáte rady jak otěhotnět) a chcete začít prožívat nejkrásnější období v životě ženy, můžete sáhnout do „přírodní lékárničky“, kde jsou bylinky zvyšující šance na otěhotnění rozhodně k dispozici.

  • Připravte si koktejl z maky (řeřicha peruánská)

Seženete ji v tobolkách nebo ve formě prášku, který se přimíchává do jídla či pití. Jedná se o nutričně bohatou potravinu se spoustou vitamínů a je vhodná i pro ženy, které už těhotné jsou. Výrazně posiluje libido a plodnost, takže pochutnat si mohou oba partneři.

  • Pojídejte kustovnici („goji“)

Plody kustovnice dodávají tělu mnohé vitamíny a minerály, zlepšují imunitu a zvyšují libido. Goji výrazně posiluje plodnost, podporuje sexuální funkce mužů i žen, usnadňuje otěhotnění a pomáhá léčit dysfunkce orgánů, které mohou neplodnost způsobovat.

  • Pijte čaj z kontryhele

Na kontryhel obecný nedají ženy dopustit. Už naše prababičky jej používaly při potížích s menstruačním cyklem, premenstruačním syndromem či pro podporu otěhotnění. Čaj z kontryhele nemá žádné vedlejší účinky, výborně chutná, navíc upravuje trávení a působí protizánětlivě.

  • Vsaďte na tinkturu z drmku

Drmek oecný je další bylinou na podporu otěhotnění. Podporuje proces ovulace a zvyšuje ženské libido – obsahuje totiž látky, které jsou podobné ženským pohlavním hormonům. Pro bezpečné užívání se doporučuje podávání formou homeopatického přípravku.

  • Vykoupejte se v odvaru z hruštice

Méně známou bylinkou na ženské problémy je hruštice jednostranná, které se také říká „horská děloha“. Jak tento lidový název napovídá, jde o rostlinku podporující funkce ženských orgánů, upravuje menstruační cyklus, posiluje plodnost a působí vhodně i při klimaktériu. Pro vnitřní užití vhodná není, ale sedací koupel z ní je rozhodně velmi příjemná.

bylinkopedie koupit bylinky a produkty

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here