Ozdobte letos vánoční dárky netradičně – pomocí koření či bylinek

Vánoce se již kvapem blíží, dárky máte možná nakoupené, a teď už zbývá jen je zabalit. Zkuste letos ozdobit vaše zabalené dárky jinak a uvidíte, jaký sklidíte obdiv. Použijte koření či sušené bylinky – vaše dárky budou přímo dýchat láskou, kterou jste do nich vložili.

Sušená snítka levandule

Jestliže osoba, kterou se chystáte obdarovat, miluje levanduli, převažte dárek stuhou a k ní přivažte snítku sušené levandule. Dárek bude krásně vonět a dotyčná osoba si na vás vždy vzpomene.  

Celá skořice

S celou skořicí můžete krásně experimentovat a dárek bude vyzařovat vánoční atmosféru na všechny světové strany. Můžete ji jen přilepit lepicí tavnou pistolí ke stuze. Nebo ji můžete převázat lýkem nebo přírodním provázkem.

 

Badyán

Dalším nepostradatelným vánočním kořením je badyán, a to nejen pro svou chuť a vůni, ale i pro svůj vzhled – vypadá jako hvězda. Badyán můžete také jen přilepit tavnou pistolí, anebo z něj vytvořit aranžmá: několik badyánů + k tomu skořice, a máte dárek sám o sobě.    

Hřebíček

Je také vánočním kořením, ale kousky hřebíčku jsou příliš malé na to, aby upoutaly pozornost samy o sobě. Když ale z hřebíčků vytvoříte jméno obdarovaného na jmenovku na dárku, tak to bude kouzelné.

Sušené plátky jablek, pomerančů nebo citronů

Do ozdobných převazů můžete zakomponovat i sušené plátky ovoce, vzniknou vám tak dokonalé malé dekorace. Všechny výše uvedené suroviny můžete samozřejmě podle libosti kombinovat, vyzkoušejte různé variace, než se rozhodnete pro tu definitivní, chcete přece vaše blízké potěšit a překvapit. Krásně ručně zabalený dárek je vždy důkazem toho, že na milou osobu myslíte a máte ji rádi. bylinkopedie koupit bylinky a produkty

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here