Tyto doplňky stravy nesmí chybět žádnému muži ani ženě

bylinka
Zdroj obrázku: ADVTP / Shutterstock.com

Doplňky stravy vám mohou pomoci cítit se lépe a lépe také fungovat. Je jasné, že člověk by měl maximum živin získávat především ze stravy, ale ne vždy je to možné. Navíc naše středoevropská strava nenabízí vždy všechny možnosti, a je proto vhodné obrátit se o pomoc na některé bylinky, které vám mohou pomoci cítit se lépe a také mít lepší výkon.

Maca peruánská

Jednou z nich je právě maca peruánská. Je to jednoletá rostlina z rodu žeruchovitých, která se vyskytuje v jihoamerických peruánských Andách. Místní znají její účinky už přes 2000 let. Na náš organismus působí povzbuzujícím dojmem a je označována za přírodní životabudič. Podporuje vitalitu, fyzické i psychické síly a odbourává stres. Pomáhá při sexuální impotenci mužů a také je ověřená její účinnosti při neplodnosti. Zejména muži si ji nemohou vynachválit, jelikož podporuje zvyšování svalové hmoty, zdravý rozvoj svalstva a nárůst fyzické a psychické výkonnosti. Mimo jiné pozitivně působí i na paměť a mozek.

Opuncie fíková

Ženy jen těžko najdou lepší recept na krásu a mládí pleti. Olej z opuncie je známý jako přírodní lifting, který dokáže výrazně omladit pleť, vyhladit vrásky a dodat pleti ztracenou pružnost. Jde o velmi drahý olej, a to zejména pro svou náročnou výrobu. Na jeden litr oleje se spotřebuje až 28–30 kg čistých vylisovaných semínek. Musí se také používat kvalitní rostliny, takže výsledný produkt možná není nejlevnější, ale jeho účinky vás přesvědčí o tom, že má smysl do něj investovat.

Doplňky stravy se musí užívat střídmě

Pamatujte na to, že nejde o žádné zázračné elixíry, které vyřeší všechny vaše problémy. Výhodou ale je, že máte možnost svému tělu pomoci v procesech, který by jinak samo zvládalo obtížně. Takto si ušetříte spoustu práce a váš organismus bude fungovat lépe a vy budete zdravější i krásnější.

———-Komerční článek———–

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here