Tyto doplňky stravy nesmí chybět žádnému muži ani ženě

bylinka
Zdroj obrázku: ADVTP / Shutterstock.com

Doplňky stravy vám mohou pomoci cítit se lépe a lépe také fungovat. Je jasné, že člověk by měl maximum živin získávat především ze stravy, ale ne vždy je to možné. Navíc naše středoevropská strava nenabízí vždy všechny možnosti, a je proto vhodné obrátit se o pomoc na některé bylinky, které vám mohou pomoci cítit se lépe a také mít lepší výkon.

Maca peruánská

Jednou z nich je právě maca peruánská. Je to jednoletá rostlina z rodu žeruchovitých, která se vyskytuje v jihoamerických peruánských Andách. Místní znají její účinky už přes 2000 let. Na náš organismus působí povzbuzujícím dojmem a je označována za přírodní životabudič. Podporuje vitalitu, fyzické i psychické síly a odbourává stres. Pomáhá při sexuální impotenci mužů a také je ověřená její účinnosti při neplodnosti. Zejména muži si ji nemohou vynachválit, jelikož podporuje zvyšování svalové hmoty, zdravý rozvoj svalstva a nárůst fyzické a psychické výkonnosti. Mimo jiné pozitivně působí i na paměť a mozek.

Opuncie fíková

Ženy jen těžko najdou lepší recept na krásu a mládí pleti. Olej z opuncie je známý jako přírodní lifting, který dokáže výrazně omladit pleť, vyhladit vrásky a dodat pleti ztracenou pružnost. Jde o velmi drahý olej, a to zejména pro svou náročnou výrobu. Na jeden litr oleje se spotřebuje až 28–30 kg čistých vylisovaných semínek. Musí se také používat kvalitní rostliny, takže výsledný produkt možná není nejlevnější, ale jeho účinky vás přesvědčí o tom, že má smysl do něj investovat.

Doplňky stravy se musí užívat střídmě

Pamatujte na to, že nejde o žádné zázračné elixíry, které vyřeší všechny vaše problémy. Výhodou ale je, že máte možnost svému tělu pomoci v procesech, který by jinak samo zvládalo obtížně. Takto si ušetříte spoustu práce a váš organismus bude fungovat lépe a vy budete zdravější i krásnější.

———-Komerční článek———–

Každý den můžete do své e-mailové schránky zdarma dostávat přehled aktuálních článků
Loading
Sticky
Popis:

Známí čeští biohackeři z codeoflife.cz pro tento eshop vybírají nejzajímavější produkty, které sami používají. Pokud si přečtete články či studie o konkrétním doplňku a nevíte, zda-li jsou validní a doplněk skutečně efektivní, nebo kterou značku si vybrat, tak uplife.cz už tímto zkoumáním prošel a vybral za vás. Uplife pro vás vybírá to, co opravdu funguje z přehlceného trhu s doplňky stravy.
 

nabídka produktů

 

Sticky
Popis:

Specializovaný internetový obchod na prodej čerpadel a čerpací techniky. Ponorná čerpadla, čerpadla do studní a vrtů, oběhová čerpadla, kalová čerpadla, domácí vodárny. Nádrže na vodu, zavlažovací technika. Návrhy čerpadel a řešení na míru.
 

nabídka produktů

 

Sticky
Popis:

Ošatka.cz je to pravé místo pro nákupy poctivých potravin od prověřených dodavatelů a inspirací pro zdravé vaření a pečení. V našem sortimentu myslíme na vegetariány, vegany, bezlepkáře i vyznavače raw food. Rozmazlujeme přírodní kosmetikou bez přidané chemie a vybavíme domov produkty pro ekologickou domácnost.
 

nabídka produktů

 

Sticky
Popis:

Jsme vaše zdravá výživa na internetu. Kvalita je u nás na prvním místě. Produkty jako ořechy, sušené ovoce, semínka nebo směsi vyrábíme pod svou vlastní značkou NUTSMAN, ale také vám přinášíme potraviny od Českých a zahraničních výrobců. Vše skladem, rychlá expedice, výhodné ceny, ekologické balení a osobní přístup - to je NUTSMAN
 

nabídka produktů

 

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here