Kombinace 4 bylinek, která vám zaručeně podpoří erekci

Vášnivé radovánky v posteli jsou kořením každého vztahu. Bohužel, občas se stane, že k nim z nějakého důvodu nedojde. Asi nejobávanějším z nich je neschopnost dosažení erekce. Pojďme se proto podívat na 4 bylinky, které vám s tímto delikátním problémem pomohou.

romance

Kvalitní partnerský vztah by měl být založen hlavně na sympatiích a vzájemném porozumění. Nebudeme si ale nic nalhávat. Velkou roli v něm hraje i fyzická přitažlivost, která je naprosto klíčová pro zdravý sexuální život.

Ten ale ovlivňuje i mnoho dalších faktorů. Třeba vůně, nebo sladěnost sexuálních potřeb. Hodně lidí ale zapomíná na to, že aby k milování vůbec došlo, je k němu potřeba i erekce.

Její důležitost opomíjíme do doby, dokud z čista jasna nezmizí. Muži si pak právem kladou otázku, co je s jejich tělem špatně. Případně se tento problém snaží kamuflovat používáním pomůcek a medikamentů, které mají za cíl problém s erekcí elegantně skrýt.

Srovnání nejsilnějších přípravků na podporu erekce: https://www.muzemehned.cz/srovnani-pripravku-na-erekci/

Pokud se neschopnost dosáhnout erekce týká i vás, není úplně na škodu zjistit, jak vám může pomoci samotná příroda.

people

Co je porucha erekce?

Poruchu erekce znáte především z knih, filmů a humorných příběhů. Pokud však muže erektilní dysfunkce skutečně potká, až tak úsměvné mu to ve většině případů nepřijde. Může za to nejen pocit frustrace z vlastního selhání, ale i strach ze ztráty svého mužství.

Nejčastěji se porucha erekce projevuje tím, že muž vyvrcholí předčasně, nebo vůbec. Také se můžete setkat se situací, kdy se muž nemůže vzrušit, případně není schopen silnou erekci udržet. V některých případech jsou pocity, které porucha erekce vyvolává, tak nepříjemné, že se muž raději stáhne a o sexuální život ztratí zcela zájem.

Důvody, proč se vám nepostaví

Aby nedošlo k mýlce, poruchy erekce nemají jen muži, kteří překročili střední věk. Ačkoliv jsou tyto problémy u starší skupiny mužů častější, neschopnost dosáhnout erekce se nevyhýbá ani mladým.

Mezi nejčastější psychické a fyzické důvody poruchy erekce patří:

  • Dlouhodobý stres
  • Nadměrné pití alkoholu
  • Kouření
  • Úzkosti
  • Deprese
  • Obezita
  • Cukrovka
  • Nemoci oběhového systému
  • Problémy s krevním tlakem

Pokud i vy máte obavu z toho, že se vám během hrátek nepostavil, zkuste se zamyslet, v jakém životním období se právě nacházíte.

Také není úplně od věci celou situaci bedlivě sledovat. To, že se vám nepodařilo dosáhnout erekce jednou či dvakrát v hodně hektickém období ještě neznamená, že touto poruchou trpíte.

Pokud ale zjistíte, že se jedná o dlouhodobý problém, rozhodně ho nepodceňujte a pro jistotu navštivte vašeho obvodního lékaře. Poruchy erekce totiž bývají doprovodným jevem jiných a zatím neodhalených nemocí.

Bylinky pro podporu erekce

Když už nyní víte, jak se poruchy erekce projevují a jaké jsou její nejčastější důvody, zaměříme se na bylinky, které vám mohou s navozením silné a dlouhotrvající erekce pomoci.

Těmi jsou:

I když k těmto bylinkám nemusíte mít na první pohled důvěru, faktem je, že některé z nich používali už lidé starověkých civilizací. Nejen proto, že měly blahodárné účinky na zdraví celého organismu, ale také platily za ověřený nástroj pro podporu potence.

Co se týče ženšenu, ten je jedním ze známých povzbuzujících prostředků. Zároveň pomáhá zmírňovat napětí a zlepšuje prokrvení těla. Kotvičník pravý má zase příznivý vliv na podporu libida.

Velmi podobně jako ženšen funguje i maca. Kromě toho, že vám dodá energii má také příznivý vliv na lepší prokrvení těla. O dobré prokrvení těla se postará i již zmíněná ginkgo biloba.

ginkgo
Ginkgo Biloba

Pokud chcete, můžete tyto bylinky konzumovat zvlášť. Například ve formě doplňků, nebo čajů. Lepších výsledků však dosáhnete, pokud sílu těchto bylin spojíte. To mimo jiné najdete například ve složení PREDATORUS, který svým účinkem výrazně podpoří erekci.

Hlavním klíčem k úspěchu je ale to, že se poruchou erekce nenecháte srazit na kolena. Zdravý rozum a rozvaha vám pomůže tento neveselý problém hravě překonat.

Máte vlastní zkušenost s nedostatečnou erekcí a jejím řešením? Své tipy a triky nám napište do komentářů.

Další zdroje:

………………………………………. Komerční článek …………………………………………….

1 komentář

  1. Ten přípravek predatorus mohu doporučit. Vybíral jsem ho hlavně kvůli složení, které má podle mě nejlepší co jsem viděl. Něco na těch bylinkách určitě bude a věřím tomu že je to lepší než nějaké chemické přípravky ala viagra a podobně.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here