Bylinky na erekci a výkonnost, které jsou běžně k dostání

erekce
Zdroj foto: envato

Problémy s erekcí, mohou postihnout každého muže, i ty mladší. S přibývajícími nemocemi ve světě, přibývají i problémy s erekcí u mužů.

Ne vždy je však nutností, navštěvovat lékaře, i když to rozhodně doporučujeme, jelikož za dlouhodobými poruchami erekcemi, mohou stát i vážnější nemoci, které můžete včas odhalit.

Je nám známo, jak muži přistupují ke svému mužství a ze studu, lékaře raději nenavštíví. V takovém případě mohou pomoci bylinky na erekci, které jsou běžně k dostání.

5 druhů bylinek na podporu erekce a sexuální výkonnosti

Bylinky na erekci nejsou žádnou novinkou a možná jste je nevědomě užívali v doplňcích stravy. Níže si představíme ty nejznámější bylinky na erekci, bylinky na erekci které jsou běžně dostupné v pilulkách, prášcích nebo ve formě čaje.

Kotvičník zemní aneb Tribulus terrestris

Zřejmě jedna s nejčastěji používaných bylinek v přírodních přípravcích na podporu erekce a sexuální výkonnosti. Jde o rostlinu s malými, žlutými květy a lístky.

Hlavní účinky kotvičníku zemního jsou rozhodně tyto: pomocník při potenci, podporuje správnou činnost orgánů a močové soustavy, přispívá k normální činnosti nervové soustavy, hydratuje a zlepšuje pokožku a mnoho dalšího.

Z Tribulus terrestris si můžete uvařit buď čaj nebo jej užívat ve formě tabletek, které jsou k dostání v lékárně. Užívají se 12g denně.

kotvicnik
Zdroj foto: Forest & Kim Starr, CC BY 3.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/3.0>, via Wikimedia Commons

Ženšen pravý aneb Panax ginseng

Ženšen pravý je další bylinka, hojně využívaná v doplňcích stravy pro muže. Tato bylinka je nejen na erekci. Dorůstá až 60 cm a jedná se o druh rostliny z čeledi aralkovitých. Možná jste o ženšenu pravém, slyšeli pod jiným názvem, a to čínský či korejský ženšen.

Jde o skvělou volbu na podporu erekce, podporu psychického stavu, pomáhá urychlovat doléčení zranění a úrazů, přispívá k normální činnost kardiovaskulárního a redukčnímu systému. Hojně se také užívá na podporu paměti.

Opět můžete tuto bylinku na erekci užívat ve formě pilulek nebo čaje. Denní dávka se pohybuje od 200 mg do 400 mg.

Maca peruánská

Jedná se o druh rostliny z rodu řeřich a nedisponuje kořenem, ale bulvou. Skvělá bylinka pro muže, ale i ženy, která přispívá k lepšímu duševnímu a psychickému stavu, který je zásadní při správně funkčnosti mužství.

Stres a psychické problémy, jsou nejčastěji uváděny při poruchách erekce, a to díky práci, rodinný vztahům a současně vypjaté světové situaci.

I z maca kořene uvaříte čaj, ale v dnešní době se spíše užívá ve formě pilulek nebo prášků ze kterého se potom dělá chutné smoothie.

Bazalka

Kdo by neznal bazalku, které se často využívá v kuchyni. Nejde tak o bylinku na erekci, ale spíše o antistresového pomocníka, který mám vliv na zklidnění nervové soustavy. Uvádí se také, že bazalka má vliv na pohlavní orgány, ale lze jej zařadit mezi afrodiziaka.

Saw palmetto aneb Serenoa plazivá

Bylinky na podporu erekce a výkonnosti uzavřeme, další druhem, který je rovněž hojně využívaný v přípravcích pro muže, podporující erekci či celkové zdraví. Saw palmetto či Serenoa plazivá je palma, s plazivým kmenem a vějířovými listy.

Příznivě působí na prostatu, močovou soustavu, růst vlasů, sexuální zdraví a plodnost. Nejčastěji se setká se Saw palmetto ve formě přírodních pilulek, které jsou buď užívány samostatně nebo spolu s jinými prospěšnými látkami.

Závěrem k bylinkám na erekci

I když jistě víte, bylinky hrají velkou roli v lékařství i v našich životech. Běžně se s nimi setkáváme v různých přípravcích, proto jejich silná účinnost nelze popřít.

Pokud vás však trápí problémy s erekcí dlouhodobě, zřejmě se bude jednat o erektilní dysfunkci, kterou je zapotřebí konzultovat s lékařem. Jak jsme již zmiňovali, můžete si zahrávat s vážnějšími nemocemi, než jsou výpadky erekce.

———-Komerční článek————

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here