Řecký olivový olej prémiové kvality a jedinečného designu

Five

Svět oliv je hodně pestrý a sahá od Andalusie po Istrii, od Sicílie po řecké ostrůvky blízko turecké pevnině a samozřejmě také až po Levantu, místo, kde se olivový olej stal i součástí řady náboženských obřadů v době před mnoha a mnoha generacemi. Dáte mu také šanci ve své kuchyni? Tento olej je oblíbený nejen pro svou chuť a vůni, které nemůže konkurovat snad nic dalšího ve světě, ale hlavně pak pro své zdravotní benefity. Lepší nálada, ale též průchodnější cévy, k tomu může napomoci produkt, co lisují a stáčejí Řekové, Chorvati i Španělé.

Five

Dejte mu šanci, obohatí vás hned

Olivový olej je hodně zajímavý, zamilujete si jej totiž po prvním doušku – stačí si jej vzít jen trochu na lžičku a dovede vás do světa, odkud se nebudete už chtít vůbec vracet. Určitě ne ke slunečnicovému nebo řepkovému oleji, který jste dodnes používali. A co teprve, až ochutnáte a blíže poznáte třeba olivový olej Five, to nejlepší z řeckých olivových hájů Lakónie! Může to být i velmi hezký prezent pod vánoční jedličku, nejen proto, že má líbivý obal. Ta bílá jako by připomínala zdi malých řeckých domečků na ostrově, kde život působí idylickým dojmem. Černá láhev pro změnu obsahuje čistou přírodu, organický prémiový olivový olej z oliv vypěstovaných bez použití chemie.

Five

Inspirace pro velmi vkusný dárek je tak jasná, ale pozor – můžete si jej koupit i pro sebe a používat doma, protože tolik chutných receptů jako s produktem z oliv jen tak nepoznáte. Pokud máte rádi stylový design, bude se ve vaší kuchyni skvěle vyjímat. Tento design byl oceněn i na prestižních mezinárodních soutěžích. Ovocná vůně pak mile překvapí, chuť je mírně pikantní, což ale k řeckým olivám Koroneiki vlastně neodmyslitelně patří. Mořské ryby nebo další pochutiny, které znáte z řecké dovolené, si teď můžete připravit i doma, a to včetně originálního doplňku z cest za sluncem. Teď už jen otevřít onu kouzelnou lahvičku a přivonět si.

…………………………………………. Reklamní článek ………………………………………….

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here