Domácí mast na artritidu

  Artritida je onemocnění kloubů, které způsobuje otok a bolest v kloubech a kolem nich. Obvykle se klasifikuje jako osteoartróza nebo revmatoidní artritida. Esenciální oleje mají tolik použití, včetně vážných zdravotních problémů. Tato domácí mast na artritidu používá tři silné základní oleje, kadidlo, zázvor a myrhu, vedle pevného nosného oleje, kokosového oleje.

Frankincense olej

Věří se, že olej z kadidla (frankincense olej) přenáší zprávy do limbického systému mozku, o kterém je známo, že ovlivňuje nervový systém. Může pomoci zlepšit oběh a snížit symptomy bolesti kloubů nebo bolesti svalů související s onemocněními, jako je artritida, zažívací potíže a dokonce i astma.

Zázvorový olej

Zázvorový esenciální olej je také tvořen z 90 procent obrannými prostředky, které mají antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti. Bioaktivní složky v zázvorovém esenciálním oleji, zejména gingerol, byly důkladně hodnoceny klinicky a výzkum naznačuje, že zázvor by měl být používán pravidelně. Zingibain, součást zázvorového esenciálního oleje, poskytuje úlevu od bolesti a pomáhá zmírnit bolesti svalů, potíže s artritidou, migrénu a funguje jako lék na bolest hlavy.

Myrhový olej

Konečně, myrhový esenciální olej obsahuje aktivní sloučeniny nazvané terpenoidy, které mají protizánětlivé a antioxidační účinky.

Domácí mast na artritidu

Příprava vám nezabere více než pět minut. Ingredience:

  • 20-30 kapek frankincense oleje,
  • 10 kapek zázvorového oleje,
  • 20-30 kapek myrhového oleje,
  • 120 ml kokosového oleje.

Postup:

  1. Smíchejte všechny čtyři ingredience a dobře promíchejte.
  2. Umístěte tuto mast do skleněné nádoby se vzduchotěsným víkem.
  3. Vmasírujte mast do oblastí, kde pociťujete bolest. Používejte dvakrát denně.

bylinkopedie koupit bylinky a produkty

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here