Bylinné přípravky

Určitě se shodneme, když řekneme, že bylinky z vlastní zahrádky jen tak něco nenahradí.

Někdy však můžete potřebovat více, než získáte ze své úrody, nebo byste rádi využili léčivou rostlinku, která se v našich končinách nepěstuje.

V takových případech není vůbec na škodu šáhnout po bylinných přípravcích, které koncentrují ty nejsilnější látky z téměř všech využívaných rostlin.

Koupí bylinných produktů z těchto obchodů přes naše odkazy přímo přispějete na chod Bylinkopedie.cz a práce s tím spojené. Nesmírně si ceníme každé podpory!

Sypanycaj.eu

Pro ty nejlepší prémiové čaje ze všech koutů světa se vydejte na Sypanycaj.eu. Najdete tu velké množství kvalitních zelených čajů, ale také obrovský výběr čajů rozdělených dle obsažených bylin.

Prozdravi.cz

Specializovaným obchodem na přírodní produkty je Prozdravi.cz, nabízející vše od zdravé výživy, přes detoxikační přípravky, čaje až po knihy o zdraví.

Lekarna.cz

Lekarna.cz je první a stále největší internetovou lékárnou v ČR. Mimo širokou nabídku klasických léků, vás také odkážeme na sekci bylinných produktů, jakou jsou třeba ty na detoxikaci organismu nebo posílení imunity.

Každý den můžete do své e-mailové schránky zdarma dostávat přehled aktuálních článků
Loading
Sticky
Popis:

Známí čeští biohackeři z codeoflife.cz pro tento eshop vybírají nejzajímavější produkty, které sami používají. Pokud si přečtete články či studie o konkrétním doplňku a nevíte, zda-li jsou validní a doplněk skutečně efektivní, nebo kterou značku si vybrat, tak uplife.cz už tímto zkoumáním prošel a vybral za vás. Uplife pro vás vybírá to, co opravdu funguje z přehlceného trhu s doplňky stravy.
 

nabídka produktů

 

Sticky
Popis:

Specializovaný internetový obchod na prodej čerpadel a čerpací techniky. Ponorná čerpadla, čerpadla do studní a vrtů, oběhová čerpadla, kalová čerpadla, domácí vodárny. Nádrže na vodu, zavlažovací technika. Návrhy čerpadel a řešení na míru.
 

nabídka produktů

 

Sticky
Popis:

Ošatka.cz je to pravé místo pro nákupy poctivých potravin od prověřených dodavatelů a inspirací pro zdravé vaření a pečení. V našem sortimentu myslíme na vegetariány, vegany, bezlepkáře i vyznavače raw food. Rozmazlujeme přírodní kosmetikou bez přidané chemie a vybavíme domov produkty pro ekologickou domácnost.
 

nabídka produktů

 

Sticky
Popis:

Jsme vaše zdravá výživa na internetu. Kvalita je u nás na prvním místě. Produkty jako ořechy, sušené ovoce, semínka nebo směsi vyrábíme pod svou vlastní značkou NUTSMAN, ale také vám přinášíme potraviny od Českých a zahraničních výrobců. Vše skladem, rychlá expedice, výhodné ceny, ekologické balení a osobní přístup - to je NUTSMAN
 

nabídka produktů