Bylinné přípravky

Určitě se shodneme, když řekneme, že bylinky z vlastní zahrádky jen tak něco nenahradí.

Někdy však můžete potřebovat více, než získáte ze své úrody, nebo byste rádi využili léčivou rostlinku, která se v našich končinách nepěstuje.

V takových případech není vůbec na škodu šáhnout po bylinných přípravcích, které koncentrují ty nejsilnější látky z téměř všech využívaných rostlin.

Koupí bylinných produktů z těchto obchodů přes naše odkazy přímo přispějete na chod Bylinkopedie.cz a práce s tím spojené. Nesmírně si ceníme každé podpory!

Sypanycaj.eu

Pro ty nejlepší prémiové čaje ze všech koutů světa se vydejte na Sypanycaj.eu. Najdete tu velké množství kvalitních zelených čajů, ale také obrovský výběr čajů rozdělených dle obsažených bylin.

Prozdravi.cz

Specializovaným obchodem na přírodní produkty je Prozdravi.cz, nabízející vše od zdravé výživy, přes detoxikační přípravky, čaje až po knihy o zdraví.

Lekarna.cz

Lekarna.cz je první a stále největší internetovou lékárnou v ČR. Mimo širokou nabídku klasických léků, vás také odkážeme na sekci bylinných produktů, jakou jsou třeba ty na detoxikaci organismu nebo posílení imunity.